Microsoft Xbox Wireless Headset
Відео 25Фото 11 |
Microsoft Xbox Wireless Headset 2021 рік |
|
Стильні, зручні у використанні і якісні навушники, створені спеціально для ігрової консолі Microsoft Xbox. Перед нами повнорозмірні Over-Ear навушники, які повністю охоплюють вуха користувача забезпечуючи кращу шумоізоляцію і дозволяючи повністю зануритися в атмосферу ігор. М'яке наголов'я регулюється для максимальної зручності посадки. Амбушюри з екошкіри забезпечують м'який притиск.
За відтворення звуку відповідають 40-мм динамічні випромінювачі. Виробником реалізована підтримка технологій Dolby Atmos і DTS Headphone:X, але тільки при сполученні з фірмовими ігровими приставками від Microsoft. У конструкції моделі передбачений відкидний мікрофон на гнучкій дужці, необхідний для спілкування з тіммейтамі в багатокористувацьких іграх. Сам мікрофон не знімний, але його можна відключити за допомогою спеціальної кнопки на навушниках.
Примітно як реалізована регулювання гучності і мікшер для чату - шляхом обертання великих регуляторів на чашах. Для підключення до приставки використовується класичний бездротової протокол Bluetooth v 4.2, завдяки чому навушники вільно можна використовувати практично з будь-яким іншим джерелом сигналу. Вбудовані акумулятори забезпечують до 15 год автономної роботи, а для повної зарядки вони зажадають всього 3 ч. відзначимо також, що важать навушники 312 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Microsoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Microsoft.
Купити Microsoft Xbox Wireless Headset
Усі ціни 11 →MICROSOFT Zestaw słuchawkowy MICROSOFT TLL-00002 Bezprzewodowy zestaw dla | 399 zł |
Microsoft Xbox Wireless Headset - Headset - Microsoft Xbox One | 421 zł |
Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo | 500 zł |
Microsoft Xbox Series Stereo Headset Bezprzewodowy | 399 zł |