Hulajnoga Micro MX Trixx OPB
Zdjęcia 4 |
Micro MX Trixx OPB |
|
Półprofesjonalna hulajnoga sportowa do podstawowych wyczynów kaskaderskich. Ta opcja jest idealna dla większości początkujących jeźdźców, ponieważ jest wyposażona w niezawodny system bezpieczeństwa, ma niską wagę i specjalną konstrukcję. W tym modelu rowerzysta jest narażony na minimalne ryzyko, dzięki antypoślizgowemu gumowanemu uchwytowi kierownicy i platformie na stopy, a także ogólnej sztywnej konstrukcji.
Ponadto podnóżek hulajnogi sportowej Micro MX Trixx OPB jest wygięty w łuk, aby zapewnić bardziej dynamiczne i dynamiczne akrobacje. W przeciwieństwie do modeli spacerowych wysokość kierownicy nie jest regulowana, a sama kierownica posiada potrójne mocowanie, co zwiększa bezpieczeństwo i niezawodność użytkowania hulajnogi. Wytrzymała kierownica w kształcie litery Y jest odporna na uszkodzenia i duże obciążenia, specjalnie zaprojektowana do hulajnóg sportowych. Pod wieloma względami model ten jest optymalnym rozwiązaniem dla początkujących sportowców.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Kup Micro MX Trixx OPB
Wszystkie ceny 8 →MX Trixx 20 Ocean Blue SA0184 | 749 zł |
Micro - Hulajnoga Wyczynowa Mx Trixx 2.0 - Ocean Blue | 749 zł |
Hulajnoga freestylowa Micro MX Trixx 2.0 rainbow blue | WYSYŁKA W 24H | 30 | 750 zł |
Hulajnoga freestylowa Micro MX Trixx 2.0 black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 750 zł |
Micro Trixx 20 Skuter Freestyle Zintegrowany układ Platforma wklęsła 1305g | 867 zł |