Самокат Madd Gear Origin Shredder
Відео 1Фото 24 |
Madd Gear Origin Shredder |
|
Ширина керма: 47 см. Грипси 150 мм із термопластичної гуми.
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Madd Gear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Madd Gear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Madd Gear Origin Shredder
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgp Origin Shredder średnia rozmiar u | 564 zł |
Hulajnoga wyczynowa dla dzieci MGP MGO Shredder Psychedelic | 695 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Shredder midnight | 679 zł |
MGP Origin Shredder hulajnoga wyczynowa Blue | 589 zł |
MADD MGO Shredder Psychodelic Scooter Iris Black | 574 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →