Самокат Madd Gear Carve Kruzer 200
Відео 3Фото 15 |
Madd Gear Carve Kruzer 200 |
|
Як вибрати дитячий самокат: поради для батьківЯкий самокат краще розглядати на той чи інший вік та як його правильно вибирати
Як вибрати самокат для дорослогоЯкий самокат вибрати: міський, трюковий чи електро і на що обов'язково звернути увагу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Madd Gear Carve Kruzer 200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Madd Gear Skuter Carve Kruzer 200 rd/bk 23444 | 446 zł |
Hulajnoga Madd Gear Carve Kruzer 200 Niebieski (23445) | 221 zł |
Hulajnoga Madd Gear Carve Kruzer 200 Czerwony (23444) | 221 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →