Hulajnoga Madd Gear Origin Shredder
Wideo 1Zdjęcia 24 |
Madd Gear Origin Shredder |
|
Szerokość kierownicy: 47 cm Chwyty z gumy termoplastycznej 150 mm.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Madd Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Madd Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Madd Gear Origin Shredder
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Madd Gear Unisex hulajnoga wyczynowa Mgp Origin Shredder średnia rozmiar u | 564 zł |
Hulajnoga wyczynowa MGP MGO Shredder Psychedelic | 869 zł |
Hulajnoga wyczynowa Stunt Madd Gear MGP Origin Shredder midnight | 679 zł |
MGP Origin Shredder hulajnoga wyczynowa Blue | 589 zł |
MADD MGO Shredder Psychodelic Scooter Iris Black | 575 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →