Kickboard Micro Mini 3 in 1 Deluxe
Zdjęcia 18 |
Micro Mini 3 in 1 Deluxe |
|
Prosta w obsłudze, jasna i dość zaawansowana hulajnoga 3w1 dla najmniejszych użytkowników. To bardzo nietypowy model, który łączy w sobie funkcjonalność kilku różnych produktów. Odpowiedni dla dzieci w wieku od 2 lat, wytrzymuje obciążenie do 35 kg. Deskorolka dziecięca Micro Mini 3 w 1 Deluxe to hulajnoga i rowerek biegowy, a także ma kilka dodatkowych funkcji. Dzięki specjalnemu uchwytowi na rączkę, rodzice mogą jeździć na tym urządzeniu, które może po prostu usiąść na specjalnym siedzisku.
Później, po zdjęciu rączki do pchania, dziecko może korzystać z produktu w trybie rowerka biegowego, na którym nauczy się utrzymywać równowagę, koordynować ruchy i nie bać się prędkości. Gdy Twoje dziecko podrośnie, możesz zdjąć siedzisko i używać produktu jako trójkołowej hulajnogi. Ze względu na niewielką wagę dziecko może łatwo nim sterować, nie wydając przy tym dodatkowej energii. Kółka z poliuretanu zapewniają płynny i cichy poślizg. Ogólnie rzecz biorąc, model jest doskonałym urządzeniem wielofunkcyjnym, które będzie zachwycać dziecko przez wiele lat.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Kup Micro Mini 3 in 1 Deluxe
Wszystkie ceny 18 →Micro Mini 3-i-1 Deluxe - Aqua | 443 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe pink | WYSYŁKA W 24H | 480 zł |
Micro, hulajnoga Mini 3in1 Deluxe, MMD015 | 448 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini 3in1 Deluxe pink | WYSYŁKA W 24H | 480 zł |
Mini Micro Deluxe różowa | 449 zł |