Opona ciężarowa Michelin X Multi T2 385/55 R22.5 160K
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Michelin X Multi T2 385/55 R22.5 160K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X Multi T2 385/55 R22.5 160K
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X Multi T2 (385/55 R22.5 160K) 988229 | 4 317 zł |
Opona Michelin 385/55R22.5 X MULTI T2 160K - opony ciężarowe 698853 | 2 515 zł |
Opona Michelin 385/55R22.5 X MULTI T2 160R TL M+S 3PMSF - opony ciężarowe | 3 269 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →