Вантажна шина Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J 235/75 R17.5 " 143 J 245/70 R17.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin X Multi T2 (235/75 R17.5 143/141J) 691745 | 2 863 zł |
Opona Michelin 235/75R17.5 X MULTI T2 143/141J 3PMSF M+S TRAILER - opony c | 1 995 zł |
Opona Michelin 235/75R17.5 X MULTI T2 143/141J TL M+S - opony ciężarowe 43 | 1 907 zł |
Модификації Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J
Ціни на Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
Michelin X Multi T2 235/75 R17.5 143J | від 1 907 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin X Multi T2 245/70 R17.5 143J | від 1 933 zł | 2 пропозиції |