Opona zimowa Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H
Wideo 8Zdjęcia 22 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H 235/45 R19 99 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice North 4 (235/45 R19 99H) 645590 | 1 267 zł |
Michelin X-Ice North 4 ( 235/45 R19 99H XL, z kolcami ) 645590 | 1 314 zł |
Michelin X-Ice North 4 ( 235/45 R19 99H XL, z kolcami ) | 1 330 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H
Ceny na Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice North 4 235/45 R19 99H | od 1 267 zł | 3 oferty |
Polecamy