Opona motocyklowa Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M
Zdjęcia 3 |
Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Trial Competition 2.75 -21 45M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 2.75-21 TRIAL COMPETITION F TT - opony motocyklowe 438062 | 402 zł |
Michelin Trial Competition (2.75/ R21 45M) 438062 | 409 zł |
Michelin Moto Competition M/c 45m Tt Trial Front Tire Czarny 2.75 / R21 90 | 406 zł |
Michelin Trial Competition ( 2.75-21 TT 45M koło przednie ) 438062 | 437 zł |
Michelin Trial Competition ( 2.75-21 TT 45M koło przednie ) | 459 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →