Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Wideo 2Zdjęcia 16 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4+ (235/50 R18 101H) 533762 | 831 zł |
Opona Michelin 235/50R18 PRIMACY 4+ 101H XL - opony letnie 533762 | 725 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/50 R18 101H XL ) 533762 | 880 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V | od 672 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H | od 725 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101Y | od 792 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →