Літня шина Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Відео 3Фото 16 |
Виберіть розмір шин
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Primacy 4+ ( 235/50 R18 101H XL ) 533762 | 848 zł |
Opona Michelin 235/50R18 PRIMACY 4+ 101H XL - opony letnie 533762 | 725 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 235/50 R18 101H XL ) | 859 zł |
Michelin Primacy 4+ (235/50 R18 101H) 533762 | 831 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H
Ціни на Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 97V | від 672 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101H | від 725 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Primacy 4 Plus 235/50 R18 101Y | від 773 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →