Opona letnia Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W
Wideo 3Zdjęcia 16 |
Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W 215/50 R17 91 W 215/50 R17 95 W |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Kup Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W
Wszystkie ceny 6 →OPONY PNEUMATYCZNE MICHELIN 215/50 R17 95W PRIMACY 4 XL 3528702822166 | 664 zł |
Michelin Primacy 4+ (215/50 R17 95W) 282216 | 665 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 215/50 R17 95W XL ) | 651 zł |
Opona Michelin 215/50R17 PRIMACY 4+ 95W FP XL - opony letnie 282216 | 604 zł |
Michelin Primacy 4+ ( 215/50 R17 95W XL ) 282216 | 645 zł |
Opona letnia MICHELIN 215/50 R17 95W XL TL PRIMACY 4+ MI | 621 zł |
Plus modyfikacja popularnej opony letniej Michelin Primacy 4 jest całkowicie identyczna z oryginałem pod względem rzeźby bieżnika, ale różni się od niego ulepszoną formułą mieszanki gumowej.
Przeprojektowana formuła mieszanki gumowej
Mieszanka gumowa modelu została przeprojektowana, aby poprawić przyczepność na mokrej nawierzchni, zwiększyć odporność na aquaplaning i wydłużyć żywotność opony. Wyraźną asymetrię można prześledzić w strukturze rzeźby bieżnika opony. Nawiasem mówiąc, bieżnik Michelin Primacy 4 Plus składa się z dwóch mieszanek gumowych o różnej twardości, co pozwala zachować pewne właściwości jezdne nawet przy dużym stopniu zużycia.
System odprowadzania wody
W bieżniku opony nacięte są paski blokujące Silent Rib, które mają na celu zmniejszenie deformacji bieżnika w celu zapewnienia komfortowej jazdy i skutecznego pochłaniania drgań. Kolejną charakterystyczną cechą charakteru modelu jest specjalny kształt kanałów drenażowych EverGrip, który przyczynia się do szybkiego wysychania miejsca styku na mokrej jezdni.
Najbardziej przewidywalne zachowanie
Aby równomiernie rozłożyć nacisk na całą płaszczyznę styku opony, w modelu zastosowano technologię MaxTouch Construction. Dzięki temu podczas przyspieszania, hamowania i pokonywania zakrętów samochód zachowuje się tak przewidywalnie, jak to tylko możliwe. Michelin Primacy 4 Plus to letnia opona klasy premium z wieloma mocnymi cechami, które pomogą Ci wybrać najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy.
Modyfikacje Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W
Ceny na Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 91W | od 618 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 Plus 215/50 R17 95W | od 604 zł | 7 oferty |