Opona letnia Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H
Wideo 6Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Primacy 4 ( 235/50 R18 101H XL ) 055251 | 849 zł |
Michelin Primacy 4 (235/50 R18 101H) 055251 | 895 zł |
Opona Michelin 235/50R18 PRIMACY 4 101H XL S1 - opony letnie 55251 | 763 zł |
Michelin Primacy 4 ( 235/50 R18 101H XL ) | 859 zł |
Michelin Primacy 4 (235/50 R18 101H) 864230 | 1 000 zł |
Michelin Primacy 4 ( 235/50 R18 101H XL ) 864230 | 1 066 zł |
Michelin Primacy 4 ( 235/50 R18 101H XL ) | 1 079 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H
Ceny na Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 235/50 R18 101H | od 763 zł | 7 oferty | ||
Michelin Primacy 4 235/50 R18 101Y | od 882 zł | 4 oferty | ||
Michelin Primacy 4 235/50 R18 101Y Volvo | od 892 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →