Opona letnia Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V 215/60 R17 96 H 215/60 R17 96 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI PRIMACY 4 S1 215/60 R17 96V MICHELIN 708989 | 639 zł |
Michelin Primacy 4 (215/60 R17 96V) 708989 | 671 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/60 R17 96V ) | 677 zł |
Michelin Primacy 4 ( 215/60 R17 96V ) 708989 | 668 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V
Ceny na Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V |
---|---|---|---|---|
Michelin Primacy 4 215/60 R17 96H | od 639 zł | 3 oferty | ||
Michelin Primacy 4 215/60 R17 96V | od 639 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →