Opona motocyklowa Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V
Zdjęcia 5 |
Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Power Supermoto ( 120/80 R16 TL Mieszanki gumowej B, NHS, koło pr | 1 015 zł |
Michelin Power Supermoto (120/80 R16 ) 313249 | 1 015 zł |
Opona Michelin 120/80R16 POWER SUPERMOTO B F TL - opony motocyklowe 313249 | 958 zł |
Michelin Power Supermoto ( 120/80 R16 TL Mieszanki gumowej B, NHS, koło pr | 1 036 zł |
Michelin Moto Power Supermoto Slick Tl Front Nhs Sport Tire Czarny 120 / 8 | 1 058 zł |
Modyfikacje Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V
Ceny na Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V |
---|---|---|---|---|
Michelin Power SuperMoto 120/75 R16.5 60V | od 868 zł | 4 oferty | ||
Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 60V | od 958 zł | 5 oferty | ||
Michelin Power SuperMoto 120/80 R16 69W | od 1 019 zł | 5 oferty | ||
Michelin Power SuperMoto 160/60 R17 69W | od 981 zł | 14 oferty |
Podobne