Opona letnia Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y
Wideo 18Zdjęcia 20 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 4 ( 255/40 R20 101Y XL ) | 1 501 zł |
Michelin Pilot Sport 4 ( 255/40 R20 101Y XL ) 970991 | 1 431 zł |
Michelin Pilot Sport 4 (255/40 R20 101Y) 970991 | 1 430 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y
Ceny na Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y | od 1 430 zł | 3 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y Audi | od 1 098 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Sport 4 255/40 R20 101Y Run Flat | od 1 089 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →