Opona letnia Michelin Pilot Sport 3 255/40 R18 99Y
Wideo 8Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Sport 3 255/40 R18 99Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Sport 3 255/40 R18 99Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Sport 3 ( 255/40 ZR18 (99Y) XL MO1 ) 184228 | 1 082 zł |
Michelin Pilot Sport 3 (255/40 R18 99Y) 184228 | 1 068 zł |
Opona Michelin 255/40R18 PILOT SPORT 3 99 Y XL MO1 - opony letnie 184228 | 1 029 zł |
Michelin Pilot Sport 3 ( 255/40 ZR18 (99Y) XL MO1 ) | 1 092 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →