Opona zimowa Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V 245/45 R19 102 V 245/45 R19 102 V RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Pilot Alpin 5 (245/45 R19 102V) 660590 | 1 234 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 245/45 R19 102V XL ) 660590 | 1 244 zł |
Michelin Pilot Alpin 5 ( 245/45 R19 102V XL ) | 1 259 zł |
Opona Michelin 245/45R19 PILOT ALPIN 5 102V XL - opony zimowe 66059 | 1 157 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V
Ceny na Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V | od 1 157 zł | 4 oferty | ||
Michelin Pilot Alpin PA5 245/45 R19 102V Run Flat | od 1 361 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →