Opona motocyklowa Michelin Commander II 100/80 -17 52H
Wideo 19Zdjęcia 3 |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Commander II 100/80 -17 52H
Ceny na Michelin Commander II 100/80 -17 52H |
---|---|---|---|---|
Michelin Commander II 80/90 -21 54H | od 522 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 90/90 -21 54H | od 566 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 100/90 R19 57H | od 578 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 110/90 -18 61H | od 685 zł | 3 oferty | ||
Michelin Commander II 120/70 R19 60W | od 855 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 120/90 -17 64S | od 642 zł | 2 oferty | ||
Michelin Commander II 120/90 R17 64S | od 603 zł | 1 oferta | ||
Michelin Commander II 130/80 -17 65H | od 653 zł | 4 oferty | ||
Michelin Commander II 130/90 -16 73H | od 689 zł | 10 oferty | ||
Michelin Commander II 140/80 -17 69H | od 838 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 140/90 -16 77H | od 892 zł | 4 oferty | ||
Michelin Commander II 150/70 -18 76H | od 909 zł | 3 oferty | ||
Michelin Commander II 150/80 -16 77H | od 809 zł | 6 oferty | ||
Michelin Commander II 160/70 -17 73V | od 939 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 170/80 -15 77H | od 778 zł | 5 oferty | ||
Michelin Commander II 180/65 -16 81H | od 990 zł | 4 oferty | ||
Michelin Commander II 240/40 R18 79V | od 1 249 zł | 4 oferty |