Opona motocyklowa Michelin City Pro 70/90 -17 43S
Wideo 10Zdjęcia 14 |
Michelin City Pro 70/90 -17 43S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin City Pro 70/90 -17 43S
Ceny na Michelin City Pro 70/90 -17 43S |
---|---|---|---|---|
Michelin City Pro 2.5 -17 43P | od 439 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Pro 3 -18 52S | od 346 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Pro 50/100 -17 30P | od 204 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Pro 60/90 -17 36S | od 179 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Pro 70/90 -14 40P | od 259 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Pro 70/90 -17 43S | od 320 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Pro 80/80 -16 45S | od 250 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Pro 90/80 -14 49P | od 206 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Pro 90/80 -16 51S | od 227 zł | 4 oferty | ||
Michelin City Pro 90/90 -14 52P | od 413 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Pro 110/80 -14 59S | od 393 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →