Opona motocyklowa Michelin City Grip 140/60 -13 63P
Wideo 10Zdjęcia 35 |
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin City Grip 140/60 -13 63P
Ceny na Michelin City Grip 140/60 -13 63P |
---|---|---|---|---|
Michelin City Grip 90/90 -12 54P | od 244 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 90/90 R10 50J | od 224 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/80 -16 50P | od 420 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 100/80 R10 53L | od 272 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/80 R14 48P | od 277 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 100/80 R16 50P | od 445 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 100/90 -10 56J | od 178 zł | 4 oferty | ||
Michelin City Grip 100/90 -12 64P | od 282 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 -11 45L | od 320 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 R11 45L | od 277 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 110/70 R13 48S | od 273 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 110/70 R14 50P | od 267 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 110/80 -14 59S | od 292 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 120/70 -14 61P | od 247 zł | 5 oferty | ||
Michelin City Grip 120/70 -16 57P | od 542 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 120/80 -16 60P | od 449 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 120/80 R16 60P | od 415 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 130/70 -12 62P | od 410 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 130/70 -13 63P | od 385 zł | 2 oferty | ||
Michelin City Grip 130/70 R13 63P | od 374 zł | 1 oferta | ||
Michelin City Grip 140/60 -14 64S | od 309 zł | 3 oferty | ||
Michelin City Grip 140/70 R14 68P | od 458 zł | 2 oferty |