Opona zimowa Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H |
|
Opona zimowa do samochodów osobowych, która zachowuje pewne właściwości jezdne aż do całkowitego przetarcia bieżnika. W modelu zastosowano popularną technikę z kierunkowo symetryczną strukturą wzoru bieżnika. Klocki w jej centralnej części ułożone są w jodełkę. Liczne lamele 3D na elementach bieżnika zapewniają lepszą przyczepność i skuteczność hamowania na ubitym śniegu i oblodzonych drogach.
Wraz ze zużyciem, zamiast szczelin na powierzchni klocków pojawiają się ukryte rowki odwadniające o dużej szerokości - technologia EverGrip utrzymuje stałą ujemną powierzchnię profilu i podkreśla skuteczność opon w stanie zużytym. Mieszanka Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H zawiera podwyższony udział krzemionki oraz specjalnych plastyfikatorów, których wspólna praca ma na celu zwiększenie trakcji, podniesienie poziomu efektywności paliwowej oraz zachowanie elastyczności bieżnika w szerokim zakresie warunków zewnętrznych temperatury. Wreszcie, wyporność opony w luźnym śniegu jest wzmocniona żebrowaną powierzchnią krawędzi w barkach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Kup Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H
Michelin Alpin 6 (205/55 R16 91H) 680273 | 725 zł |
Michelin Alpin 6 ( 205/55 R16 91H ) 680273 | 655 zł |
Michelin Alpin 6 ( 205/55 R16 91H ) | 663 zł |
Opona osobowa zimowa MICHELIN Alpin6 205/55 R16 91H Darmowa dostawa w 24 h | 503 zł |
Opona osobowa zimowa MICHELIN Alpin6 205/55 R16 91H | 503 zł |
Modyfikacje Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H
Ceny na Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91H | od 503 zł | 5 oferty | ||
Michelin Alpin 6 205/55 R16 91T | od 657 zł | 3 oferty | ||
Michelin Alpin 6 205/55 R16 94V | od 946 zł | 1 oferta |