Opona motocyklowa Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W
Wideo 17Zdjęcia 4 |
Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W 3.25 B 19 " 54 V 4 R 18 " 64 V 80/100 B 18 " 47 P 90/90 R 18 " 51 P 90/90 R 19 " 52 H 100/80 R 17 " 52 H 100/90 B 18 " 56 V 100/90 R 16 " 54 H 100/90 R 18 " 56 H 100/90 R 19 " 57 V 110/70 R 17 " 54 H 110/80 R 17 " 57 H 110/80 R 19 " 59 V 110/90 B 16 " 59 V 110/90 R 18 " 61 H 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 19 " 60 W 120/80 R 18 " 62 H 130/70 R 17 " 62 H 130/80 R 17 " 65 H 130/90 R 16 " 67 H 130/90 R 16 " 67 V 140/70 R 17 " 66 H 140/80 R 17 " 69 V 150/70 R 17 " 69 V 150/80 R 16 " 71 H 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 180/55 R 17 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler Roadtec 01 ( 120/70 ZR19 TL 60W M/C, koło przednie ) 2670100 | 830 zł |
Metzeler Roadtec 01 (120/70 R19 60W) 2670100 | 822 zł |
Metzeler Roadtec 01 ( 120/70 ZR19 TL 60W M/C, koło przednie ) | 864 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W
Ceny na Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W |
---|---|---|---|---|
Metzeler Roadtec 01 3.25 -19 54V | od 547 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 4 R18 64V | od 675 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 80/100 -18 47P | od 530 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 90/90 R18 51P | od 515 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 90/90 R19 52H | od 437 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 100/80 R17 52H | od 319 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 100/90 -18 56V | od 486 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 100/90 R16 54H | od 434 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 100/90 R18 56H | od 459 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 100/90 R19 57V | od 559 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 110/70 R17 54H | od 442 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 110/80 R17 57H | od 479 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 110/80 R19 59V | od 616 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 110/90 -16 59V | od 578 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 110/90 R18 61H | od 549 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 120/60 R17 55W | od 538 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Roadtec 01 120/70 R17 58W | od 576 zł | 8 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 120/70 R19 60W | od 822 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 120/80 R18 62H | od 623 zł | 2 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 130/70 R17 62H | od 492 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 130/80 R17 65H | od 552 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 130/90 R16 67H | od 508 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 130/90 R16 67V | od 576 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 140/70 R17 66H | od 621 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 140/80 R17 69V | od 677 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 150/70 R17 69V | od 642 zł | 8 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 150/80 R16 71H | od 603 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 160/70 R17 73W | od 718 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 170/60 R17 72W | od 1 220 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Roadtec 01 180/55 R17 73W | od 748 zł | 11 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 190/50 R17 73W | od 579 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Roadtec 01 190/55 R17 75W | od 952 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →