Opona motocyklowa Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V
Wideo 12Zdjęcia 22 |
Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V 90/90 B 21 " 54 H 90/90 B 21 " 54 V 90/90 R 21 " 54 H 100/90 B 19 " 57 V 110/70 R 17 " 54 S 110/80 R 19 " 59 V 120/70 R 15 " 56 P 120/70 R 17 " 58 V 120/70 R 19 " 60 V 130/80 R 17 " 65 V 140/70 R 14 " 62 P 140/70 R 18 " 66 S 140/80 R 17 " 69 V 150/70 R 17 " 69 V 150/70 R 18 " 70 H 150/70 R 18 " 70 V 170/60 R 17 " 72 V 180/55 R 17 " 73 V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler Opona motocyklowa Standardowa S7419081 | 681 zł |
Metzeler Karoo Street ( 120/70 R19 TL 60V oznaczenie M+S, M/C, koło przedn | 602 zł |
Metzeler Karoo Street (120/70 R19 60V) 3142600 | 602 zł |
Metzeler Karoo Street ( 120/70 R19 TL 60V oznaczenie M+S, M/C, koło przedn | 611 zł |
Metzeler Karoo™ Street F 60v Tl M/c M+s Trail Tire Czarny 120 / 70 / R19 9 | 579 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V
Ceny na Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo Street 90/90 -21 54H | od 489 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 90/90 -21 54V | od 469 zł | 9 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 90/90 R21 54H | od 466 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 100/90 -19 57V | od 702 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 110/70 R17 54S | od 359 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 110/80 R19 59V | od 533 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 120/70 R15 56P | od 311 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 120/70 R17 58V | od 559 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 120/70 R19 60V | od 566 zł | 9 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 130/80 R17 65V | od 639 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 140/70 R14 62P | od 360 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 140/70 R17 66S | od 382 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 140/80 R17 69V | od 605 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 150/70 R17 69V | od 588 zł | 7 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 150/70 R18 70H | od 569 zł | 9 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 150/70 R18 70V | od 569 zł | 8 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 170/60 R17 72V | od 659 zł | 5 oferty | ||
Metzeler Karoo Street 180/55 R17 73V | od 806 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →