Opona motocyklowa Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metzeler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metzeler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metzeler KAROO 3 (120/70 R19 60T) 2316100 | 528 zł |
Opona Metzeler 120/70-19 MCE KAROO III 60T M+S - opony motocyklowe 23161 | 448 zł |
Metzeler Karoo™ 3 60t Tl M/c Adventure Front Tire Czarny 120 / 70 / R19 90 | 510 zł |
Metzeler KAROO 3 ( 120/70 R19 TL 60T oznaczenie M+S, M/C, koło przednie ) | 535 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T
Ceny na Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T |
---|---|---|---|---|
Metzeler Karoo 3 90/90 -21 54R | od 435 zł | 6 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 120/70 R19 60T | od 448 zł | 4 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -17 69R | od 556 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 -18 70R | od 639 zł | 3 oferty | ||
Metzeler Karoo 3 150/70 R18 70R | od 635 zł | 1 oferta | ||
Metzeler Karoo 3 170/60 R17 72T | od 606 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →