Suszarka na pranie Metaltex Nevis Onyx
Metaltex Nevis Onyx |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metaltex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metaltex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metaltex Nevis Onyx
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metaltex Nevis suszarka do wanny metalowa czarna matowa 51 x 2 x 110 cm 40 | 73 zł |
Suszarka do ubrań Nevis Onyx – Metaltex czarny | 45 zł |
Super Suszarka Na Pranie Łazienkowa Na Wannę Swiss | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →