Obiektyw Meike 50mm f/2.0
Wideo 9Zdjęcia 4 |
Meike 50mm f/2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Meike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Meike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Meike 50mm f/2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stałoogniskowy MeiKe MK-50mm F2.0 mocowanie Micro 4/3 AF-O-MKE-024 | 361 zł |
Obiektyw MEIKE MK-50 mm, f/2.0, bagnet Sony E | 415 zł |
Obiektyw MeiKe MK-50mm F2.0 do Sony E | 415 zł |
Stałoogniskowy MeiKe MK-50mm F2.0 mocowanie Sony E-mount AF-O-MKE-025 | 415 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →