Klawiatura
Media-Tech Cobra Pro Revenant
Media-Tech Cobra Pro Revenant 2022 rok |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Media-Tech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Media-Tech.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Media-Tech Cobra Pro Revenant
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Media-Tech Klawiatura membranowa Cobra Pro Revenant MT1257 2 tryby podświe | 43 zł |
Klawiatura COBRA PRO Revenant | 32 zł |
MEDIA-TECH membranowa Cobra Pro Revenant MT1257 2 tryby podświetlania klaw | 42 zł |
Media-Tech Klawiatura membranowa Cobra Pro Revenant MT1257 2 tryby podświe | 51 zł |
Klawiatura COBRA PRO Revenant | 32 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →