Opona letnia Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Victra Sport 5 ( 235/45 ZR17 97Y XL ) 423612710 | 446 zł |
Maxxis Victra Sport 5 (235/45 R17 97Y) 423612710 | 402 zł |
Maxxis Victra Sport 5 ( 235/45 ZR17 97Y XL ) | 452 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y
Ceny na Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Maxxis Victra Sport 5 235/45 R17 97Y | od 402 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →