Słuchawki
Maxell Bass 13 Sync Up
Zdjęcia 10 |
Maxell Bass 13 Sync Up |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxell Bass 13 Sync Up
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxell Słuchawki z mikrofonem Bass 13 Czarny MAXELLHOMESTUDIO | 208 zł |
Maxell BASS 13 SYNC UP Słuchawki Bluetooth czarne | 120 zł |
MAXELL BASS 13 SYNC UP Słuchawki Bluetooth czarne | 149 zł |
Maxell 199899 B13-TWS Sync-UP True Wirelss Bluetooth Earbuds Black | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →