Słuchawki
Muse M-290
Zdjęcia 7 |
Muse M-290 |
|
Kabel ładujący jest wbudowany w pokrowiec.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Muse 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Muse.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Muse M-290
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MUSE Słuchawki Bezprzewodowe M-290 TWS Czarny M-290TWS | 96 zł |
Słuchawki Muse M-290 | 133 zł |
Muza | M-290 TWS Prawdziwa łączność bezprzewodowa | Słuchawki douszne | Łą | 180 zł |
Muse | M-290 TWS True Wireless | Earphones | Wireless | In-ear | Microphon | 161 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →