Słuchawki
Padmate PaMu Scroll T3
Zdjęcia 21 |
Padmate PaMu Scroll T3 |
|
Sterowanie dotykowe. Wsparcie dla asystentów głosowych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Padmate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Padmate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Padmate PaMu Scroll T3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki bezprzewodowe Padmate PaMu T3 Czarne | 99 zł |
PADMATE BT TWS T3 Black | 123 zł |
Słuchawki Padmate PaMu Scroll T3 Różowe | 99 zł |
Słuchawki TWS Pamu T3 Black earbuds +etui ładujące | 99 zł |
Słuchawki douszne Padmate PaMu T3 Sakura Różowe | 99 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →