Smartwatch
Maxcom Fit FW35 Aurum
Zdjęcia 13 |
Maxcom Fit FW35 Aurum
2021 rokdobra bateria
Wyświetlacz:1.04 ", IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, poziom tlenu we krwi
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fit FW35 Aurum
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxcom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxcom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxcom Fit FW35 Aurum
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MaxCom Smartwatch Fit FW35 Aurum czarny FW35 AURUMB | 264 zł |
Opaska sportowa Fit FW35 Aurum Złota IP67 Alerty | 149 zł |
Maxcom SMARTWATCHGOLD ACCS FW35 AURUMG | 260 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →