Smartband
Maxcom Fit FW20 Soft
Zdjęcia 8 |
Maxcom Fit FW20 Soft
2021 rokciśnieniomierz
Wyświetlacz:0.96 ", IPS
Obudowa:tworzywo sztuczne, IP67
Powiadomienia:sygnał wibracyjny, o połączeniach, o wiadomościach
Zdrowie:pulsometr, ciśnieniomierz
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Fit FW20 Soft
|
Jak działają czujniki w smartwatchach i smartbandach?Poradnik dotyczący zasad działania czujników w nowoczesnych smartwatchach i smartbandach
Smartwatch a smartband: czym się różnią?Wyjaśniamy, czym się różnią popularne gadżety do noszenia – smartwatche i smartbandy
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxcom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxcom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxcom Fit FW20 Soft
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartband Maxcom Fit FW20 Soft Czarny | 59 zł |
Opaska sportowa fit FW20 Czarna | 71 zł |
Smart opaska fitness Maxcom FW20 Soft, czarna | 60 zł |
MAXCOM FIT FW20 SOFT LIME MAXCOM FIT FW20 SOFT LIME | 60 zł |
Opaska sportowa Maxcom FW20 Soft | 45 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →