Hulajnoga Master MAS-S016
Zdjęcia 3 |
Master MAS-S016 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Master MAS-S016
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga na Pompowanych Kołach Miejska MASTER 16-12 - Biała MAS-S016-W | 730 zł |
Hulajnoga Master MAS-S016 Biały (MAS-S016-white-black) | 619 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER White 16/12″ | 620 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach Miejska MASTER 16-12 - czarna MAS-S016-BY | 659 zł |
Hulajnoga na Pompowanych Kołach MASTER Black 16/12″ | 616 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →