Amplituner Marantz Cinema 50
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Marantz Cinema 50
2022 rokAirPlayBluetoothWi-FiDLNAinteligentny domeARC8Kasystent głosowyHDRIMAX EnhancedDolby AtmosDTS XDeezerSpotifyTIDAL
Rodzaj:amplituner AV, 9.4
Moc na kanał:150 W
Odtwarzanie:sieciowe, USB, radio internetowe
Wejścia:5 RCA, 6 HDMI, 2 optical
Istnieje kilka wejść tunera RCA.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Cinema 50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Marantz 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Marantz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Marantz Cinema 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Marantz Cinema 50 (Czarny) | 7 499 zł |
Marantz Cinema 50 SILVER DOSTĘPNY OD RĘKI Ampliutuner Kina Domowego | 9 599 zł |
Marantz Cinema 50 (Srebrno-Złoty) | 7 199 zł |
Marantz Cinema 50 DOSTĘPNY OD RĘKI Ampliutuner Kina Domowego | 9 599 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →