Czajnik elektryczny Maestro MR-057 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Maestro MR-057 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maestro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maestro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maestro MR-057 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maestro MR-057 czajnik elektryczny 17 l | 129 zł |
Czajnik elektryczny Maestro MR-057 | 79 zł |
Czajnik Maestro MR-057 Czarny | 82 zł |
Czajnik elektryczny MAESTRO MR-057 | 70 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Maestro MR-057:
- Automatyczne wyłączanie podczas gotowania
- Obrót o 360 ° na stojaku
PolecamyPorównaj w tabeli →