Hulajnoga Madd Gear Origin Extreme
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Madd Gear Origin Extreme |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Madd Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Madd Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Madd Gear Origin Extreme
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elements of Emotion Hulajnoga wyczynowa Origin Extreme dla dorosłych chrom | 1 180 zł |
Hulajnoga wyczynowa MADD GEAR Origin Extreme Liquid Coated Czerwony | 2 000 zł |
Hulajnoga wyczynowa MADD GEAR Origin Extreme Liquid Coated Czerwony 23222 | 2 000 zł |
Hulajnoga wyczynowa MGP Origin Extreme | 2 419 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →