Hulajnoga Madd Gear MGX E1
Zdjęcia 7 |
Madd Gear MGX E1 |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Madd Gear MGX E1
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MADD MGP Gear MGX Freestyle Stunt Scooter Extreme Hulajnoga wyczynowa sreb | 1 399 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX E1 Extreme silver/red | WYSYŁKA W 24H | 30 D | 1 699 zł |
Hulajnoga freestylowa MGP MGX E1 Extreme neochrome | WYSYŁKA W 24H | 30 DN | 1 399 zł |
Hulajnoga Wyczynowa MGP MGX E1 Extreme | 1 399 zł |
MGP MGX E1 Extreme hulajnoga wyczynowa OUTLET Neochrome | 1 049 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →