Kolumny głośnikowe M-AUDIO BX8 D3
Wideo 7Zdjęcia 4 |
M-AUDIO BX8 D3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog M-AUDIO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele M-AUDIO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup M-AUDIO BX8 D3
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kolumna głośnikowa M-AUDIO BX8 D3 Czarny (1 szt.) | 800 zł |
Kolumna M-Audio M-AUDIO BX8 D3 - Aktywny Monitor | 630 zł |
M-Audio BX8-D3 Studio Monitor XBX8D3XEU-GER | 753 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych M-AUDIO BX8 D3:
- Oddzielne wzmacniacze dla głośników HF (70 W) i LF (80 W)
PolecamyPorównaj w tabeli →