Pralka Lusia B-652 biały
Lusia B-652 |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lusia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lusia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lusia B-652 biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka wirnikowa Lusia Wirówka B-652 LUSIAB652 | 884 zł |
Luxpol Wirówka Luxpol: Lusia B-652 HWBEGRW0000B652 | 800 zł |
Wirówka LUSIA B-652 | 638 zł |
Luxpol Wirówka Luxpol: Lusia B-652 47210 | 800 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →