Kontroler PCI LSI 9361-4I SGL
LSI 9361-4I SGL |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LSI 9361-4I SGL
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SUPERMICRO MEGARAID SAS 9361-4I SGL LSI00415 | 2 446 zł |
Kontroler LSI PCIe 3.0 x8 - 1x SFF-8643 MegaRAID SAS 9361-4i (LSI00415) | 1 650 zł |
Broadcom MegaRAID SAS 9361-4i kontroler RAID PCI Express 05-25420-10 | 1 304 zł |
LSI Megaraid SAS/SATA 9361-4i SGL 4-Port wewnętrzny 12 GB/S 05-25420-10 | 1 256 zł |
BROADCOM MegaRAID SAS 9361-4i LSI00415 | 1 256 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →