Kontroler PCI LSI 9300-8E
LSI 9300-8E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LSI 9300-8E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LSI LSI00343/9300-8e SGL SAS3 12 Gb/s 8 portów zewnętrznych SFF-8644 PCIe | 2 000 zł |
LSI 9300-8e SAS 8 Port 12 Gb/s PCI-Express 30 LSI00343 LSI 9300-8e SAS3.0 | 1 896 zł |
LSI karta kontrolera logicznego H5-25460-00 9300-8e SAS 8 Port 12 Gb/s PCI | 1 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →