Kontroler PCI LSI 9361-8i
LSI 9361-8i |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog LSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele LSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup LSI 9361-8i
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LSI MegaRAID SAS 9361-8i PCI Express x8 12 Gbit/s LSI00417 | 1 004 zł |
Broadcom MegaRAID SAS 9361-8i kontroler RAID PCI Express 05-25420-08 | 1 154 zł |
Broadcom MegaRAID SAS 9361-8i kontroler RAID PCI Express 05-25420-08 | 1 160 zł |
LSI Megaraid SAS/SATA 9361-8i SGL 8-portowy wewnętrzny 12 GB/S czarny 05-2 | 482 zł |
LSI MegaRAID 9361-8i PCI-e 1 GB pamięci podręcznej 30 6 Gbps SAS/SATA RAID | 1 600 zł |
Tlegend Instrument LSI MegaRAID SAS 9361-8i karta kontrolera RAID SATA/SAS | 2 101 zł |
LSI MegaRAID SAS 9361-8i zestaw 8-portowy Int 12 Gb/s SATASAS LSI00416 8-p | 1 500 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →