PCI-контролер LSI 9361-8i
LSI 9361-8i |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LSI 9361-8i
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LSI MegaRAID SAS 9361-8i PCI Express x8 12 Gbit/s LSI00417 | 1 004 zł |
Broadcom MegaRAID SAS 9361-8i kontroler RAID PCI Express 05-25420-08 | 1 301 zł |
Broadcom MegaRAID SAS 9361-8i kontroler RAID PCI Express 05-25420-08 | 1 298 zł |
LSI Megaraid SAS/SATA 9361-8i SGL 8-portowy wewnętrzny 12 GB/S czarny 05-2 | 482 zł |
LSI MegaRAID 9361-8i PCI-e 1 GB pamięci podręcznej 30 6 Gbps SAS/SATA RAID | 1 600 zł |
Tlegend Instrument LSI MegaRAID SAS 9361-8i karta kontrolera RAID SATA/SAS | 2 101 zł |
LSI MegaRAID SAS 9361-8i zestaw 8-portowy Int 12 Gb/s SATASAS LSI00416 8-p | 1 400 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →