Łóżeczko Lionelo Theo
Zdjęcia 10 |
Lionelo Theo |
|
Moskitiera. Torba transportowa. Regulacja kąta nachylenia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Theo
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Theo 2 w 1 łóżeczko dostawne i turystyczne regulowana wysokość mos | 459 zł |
Lionelo Łóżeczko dostawne THEO szare | 459 zł |
Lionelo Theo Concrete Łóżeczko dostawne + Torba + Kocyk Sensillo. | 503 zł |
Lionelo Lionelo Theo Concrete Łóżeczko dostawne + Torba + Kocyk Sensillo. | 503 zł |
Lionelo, Theo, Łóżeczko dostawne, wolnostojące, 2 w 1 + torba + pasy + mos | 464 zł |
pokaż 7 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości łóżeczka Lionelo Theo:
- Maksymalne obciążenie: 15 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →