Łóżeczko Lionelo Leonie
Zdjęcia 7 |
Lionelo Leonie |
|
Paski do mocowania do łóżka rodzica
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lionelo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lionelo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lionelo Leonie
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LIONELO Leonie łóżeczko dziecięce 3 w 1 dostawne i wolnostojące kołyska re | 499 zł |
Lionelo Leonie Co-sleeping Crib Szary Lo-Leonie Grey Stone-One Size | 524 zł |
ŁÓŻECZKO DOSTAWNE LIONELO LEONIE TURYSTYCZNE 3w1 | 556 zł |
Lionelo Łóżeczko dostawne Leonie 3w1 Sand Grey | 557 zł |
Lionelo Lionelo Leonie Grey Stone Łóżeczko dostawne 3 w 1 + kołyska + Torb | 548 zł |
pokaż 4 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości łóżeczka Lionelo Leonie:
- Wymiary po złożeniu: 64x15x99 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →