Ліжечко Lionelo Theo
Фото 10 |
Lionelo Theo |
|
Москітна сітка. Сумка для транспортування. Регулювання кута нахилу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lionelo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lionelo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lionelo Theo
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
LIONELO Theo 2 w 1 łóżeczko dostawne i turystyczne regulowana wysokość mos | 459 zł |
Lionelo Łóżeczko dostawne THEO szare | 459 zł |
Lionelo Theo Concrete Łóżeczko dostawne + Torba + Kocyk Sensillo. | 503 zł |
Lionelo Lionelo Theo Concrete Łóżeczko dostawne + Torba + Kocyk Sensillo. | 503 zł |
Lionelo, Theo, Łóżeczko dostawne, wolnostojące, 2 w 1 + torba + pasy + mos | 464 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості ліжечка Lionelo Theo:
- Максимальне навантаження: 15 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →