Ліжечко Chicco Next 2 Me Dream
Фото 6 |
Chicco Next 2 Me Dream |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chicco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chicco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Chicco Next 2 Me Dream
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Chicco Next2Me Dream Łóżeczko Dostawka - Do Wspólnego Spania z Dzieckiem M | 894 zł |
Chicco, Next2Me Dream, Łóżeczko dostawne Co-Sleeping, Silver | 1 199 zł |
Chicco, Co-Sleeping Chicco Next2me, Dream, łóżeczko dostawne, Sage | 849 zł |
Chicco Next2Me Dream Evo Łóżeczko Dostawka Łóżeczko dla Noworodka z Matera | 1 029 zł |
Chicco Next2Me Dream Evo Łóżeczko Dostawka Łóżeczko dla Noworodka z Matera | 1 083 zł |
Додаткові функції і можливості ліжечка Chicco Next 2 Me Dream:
- Розміри в складеному вигляді: 95х15х58 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →